Nejnovější recenze ze sekce Hrudní pásy

Garmin pro ForeRunner,Edge,Oregon,Dakota20

Garmin pro ForeRunner,Edge,Oregon,Dakota20

Ověřený zákazník Obchody24.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. dubna 2017

Zakoupeno v Obchody24.cz

• Pohodlnost

Pohodlný hrudní pás. Spojení s Forerunner 15 bez problému. Doporučuji!

Ověřený zákazník Sanasport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. dubna 2017

Zakoupeno v Sanasport.cz

• rychlé spárování
  • dobře se zapíná
  • dobře drží a nikde netlačí

Přidáno: 19. března 2017

• rychle se spáruje s aplikací Polar Beat
  • Na Lenovo VIBE P1 se nechce spárovat s dalšími fitness aplikacemi

pohodlný, příjemný materiál pásu

Ověřený zákazník POLAR - eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. března 2017

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

• Nemá problém so stratou signálu.
  • Zapínání mi nesedí.

Garmin HRM RUN

Garmin HRM RUN

Ověřený zákazník SPORTICUS.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 14. února 2017

Zakoupeno v SPORTICUS.CZ

• Perfektně funguje. Spousta dat ke zlepšení se v aktivitách,které děláte. ( v mém případě běhu) Používám se sporttestrem Garmin 630.
  • Zadnem neznám.

SIGMA R1 Comfortex Bluetooth

SIGMA R1 Comfortex Bluetooth

Přidáno: 13. února 2017

• Mam ho týden a dělá to co má.
  • Pohodlný.
  • Zatím nic. Jsem zvědavý na baterii.

Okamžitě se prichytil v aplikaci Runtastic, kliknutím na připojit hrudní pás runtastic. Takže, kdo chce ušetřit pár stovek, sigma vyhovuje. To samé bez problémů jede v aplikaci SportsTracker Pro.

TOMTOM BT 9UJ0.001.00

TOMTOM BT 9UJ0.001.00

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Přidáno: 22. ledna 2017

Zakoupeno v Electro World

• Naprostá spokojenost. Perfektně sedí.

TACX ANT+/bluetooth T1994

TACX ANT+/bluetooth T1994

Ověřený zákazník kupkolo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. ledna 2017

Zakoupeno v kupkolo.cz

• skvělý a lehký pás
  • komunikace s ANT+ i přes BT
  • komunikace s cyklonavigací i s aplikací S-health

Runtastic Bluetooth Smart Combo

Ověřený zákazník KOLO a SPORT Ověřený zákazník

Přidáno: 5. prosince 2016

Zakoupeno v KOLO a SPORT

• funguje, jak má
  • absence návodu - při párování s cyklo navigací/computerem je potřeba mít nasazeno, aby jednotka snímala tep, což je logické, ale mohlo by to být někde napsáno ;)

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 1. prosince 2016

• spolahlivost

Je vhodny pre moj trenazer RealPower.
Spolahlivo snima data a dobre komunikuje s PC.

Power Tap PowerCal ANT+

Power Tap PowerCal ANT+

Přidáno: 30. listopadu 2016

• přiměřená cena
  • kompatibilita s nejrozšířenějšími přístroji a aplikacemi (Garmin, Strava, Training Peaks atd.)
  • funkce luxusního HR hrudního pásu ANT+ v ceně (i bez využití "wattmetru")
  • přesnost pro vyhodnocení celkového podaného výkonu během tréninku/závodu
  • možnost orientačního změření wattové zátěže i pro běh a další aktivity, kde nelze klasický wattmetr použít
  • produkuje veškerá vyhodnocovaná data jako klasický wattmetr - NP, IF, TSS atd.
  • nepoužitelné pro přesné vyhodnocení aktuálního wattového výkonu v daný okamžik - reaguje se zpožděním, stejně jako srdeční tep

Koupil jsem tento hrudní pás pro použití na horském kole, jako doplněk ke klasickému wattmetru téže značky na silničním kole, jelikož jsem si na wattová data v tréninkových výstupech navykl a na horském kole mi chyběla.

Algoritmus vypočítávající wattový výkon na základě změn srdečního tepu a rychlosti těchto změn je dostatečně přesný ve zprůměrovaných hodnotách - celkový průměrný výkon, kalorie, faktor intenzity IF, stresový faktor TSS apod. Čím delší jízda, tím přesnější výstupy - porovnáno s daty z klasického wattmetru. Odchylku zprůměrovaných dat odhaduji okolo 5 procent.

Pás pozná, i když přestanete šlapat (rychlejší pokles tepu) a ukáže nulové hodnoty. Není však použitelný pro okamžité přesné vyhodnocení např. u intervalů - podle změn srdečního tepu reaguje se zpožděním cca 5 sekund. Když však jedete ustálenou rychlostí, např. delší kopec, jsou aktuálně zobrazovaná data (např. při nastavení třísekundového zobrazovaného průměru výkonu) poměrně přesná.

Plusem je luxusní provedení HR pásu ANT+, který lze s kompatibilními přístroji ANT+ používat i jako klasický hrudní pás bez funkce "wattmetru". Za měření výkonu tak vlastně připlácíte jen 1.000 Kč. Také vyhodnocení orientačního wattového výkonu při běhu, bruslení, turistice a dalších sportech vám klasický wattmetr nenabídne.

Tento pás produkuje všechna vyhodnocovací data jako klasický wattmetr (NP, IF, TSS atd.). Data se objeví ve statistikách vašeho tréninku.

Shrnutí - není to klasický zcela přesný wattmetr, ale dává přesná celková zprůměrovaná výstupní data. Pokud chcete primárně vědět, jak byl váš trénink nebo závod náročný a jak se v průběhu sportovních aktivit zlepšujete, mohu vzhledem k poměru cena/funkce tento produkt vřele doporučit.

POLAR H2

POLAR H2

Ověřený zákazník amio.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. listopadu 2016

(naposledy upraveno 2. listopadu 2016)

Zakoupeno v amio.cz

Přidáno: 23. října 2016

Zakoupeno v POLAR - eshop.cz

byl jsem spokojen

SIGMA Analog

Ověřený zákazník FITHAM Josef P.

Přidáno: 15. října 2016

• Vyměnitelná baterie
  • Nastavení délky pásu (i pro hrochy)
  • Je lehký
  • Je nekódovaný
  • Někdy trvá dlouho než se chytne a nepomůže ani navlhčení spodní strany

Hrudní pás Sigma jsem koupil k ergometru TIRO 70 a jsem vcelku spokojen, je to nekódovaný hrudní pás s vyměnitelnou baterií, což je obrovská výhoda. Jako jediné mínus bych dal občasný problém se signálem, trvá dlouho než začne měřit a nová baterie to nevyřešila, ani navlhčení spodní strany hrudního pásu. Někdy naběhne hned, někdy čekám 5-7 minut. Jinak se zdá být hrudní pás po všech stránkách v pořádku a za cenu kolem 600 korun se prostě nějaké výtky najdou. Originální hrudní pásy k rotopedům v ceně 1500 a výše jsou možná lepší, ale třeba taky ne, navíc u některých nelze měnit baterie, což je u pravidelného používání problém, u spotrmetru co mám v hodinkách měním baterku v hrudním pásu jednou ročně.

Ověřený zákazník Kolokram.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. října 2016

Zakoupeno v Kolokram.cz

• levny, lehce dostupny, neni problem se stenim signalu, vymenitelna batarie
  • mene presny

jde o levnou alternativu k Polaru
pro mne ma dobry pomer vykon/cena a i presto ze presnost mereni neni nejvyssi, muzu vrele doporucit

Garmin Premium Ant+

Garmin Premium Ant+

Přidáno: 19. září 2016

• nevím snad ten přenos dat ?
  • obtížné nastavení velikosti kolem hrudníku, po mě síci přestal fungovat

U pásu je hodně obtížné nastavení velikosti kolem hrudníku, gumy jsou strašně komlikovaně zamotané a trovalo mi 30 min než jsem to jakž takž nastavila.
Co je ale horší je, že po měsíci přestal fungovat. Vyprala jsem podle návodu, nainstalovala update, vyměnila baterku, ale hodinky ho nesnímají (doufám, že je problém v pásu a ne v hodinkách). snažím se vyřídit reklamaci. Pr srovnání strý modle pásu od graminufunguje už 5 let. bohužel není kompatibilní s forerunner 230.

Sigma Sport pro R1/R3

Sigma Sport pro R1/R3

Ověřený zákazník GLOBAL – SPORT Ověřený zákazník

Přidáno: 15. září 2016

Zakoupeno v GLOBAL – SPORT

starý pás dosloužil,ale vysilač signalu byl ok tak stačilo koupit jen samotný pás

Ověřený zákazník Domácí fitness s.r.o. Ověřený zákazník

Přidáno: 1. září 2016

(naposledy upraveno 1. září 2016)

Zakoupeno v Domácí fitness s.r.o.

dobrý pomocník při cvičení

Ověřený zákazník FITHAM Ověřený zákazník

Přidáno: 18. srpna 2016

Zakoupeno v FITHAM

• Umožňuje pohodlnějši cvičení.Nemusim se držet po celou dobu řídítek.
  • Zatím bez problémů.

Je nepostradatelný pro cvičení,kdy zvolíte program na hubnutí,který vám upravuje zátěž na základě tepu.Neumím si představit,že bych vydržela držet ruce v jedné poloze na senzorech v řídítkách po celou hodinu.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]